VII Warsztaty Muzyczno-Liturgiczne

Warunki udziału w VII WML

ABC Warsztatów odbywających w Skierniewicach w dniach 18-20.10.2019 r.:

 • Organizatorzy zapraszają Uczestników Warsztatów do doskonalenia jakości śpiewu. Dla nas muzyka liturgiczna nie jest oprawą liturgii, ale jej integralną częścią. Zależy nam, żeby liturgię sprawowaną muzyką wynieść na możliwie wysoki poziom. Ku chwale Bożej!
 • Na program Warsztatów składają się zajęcia warsztatowe ze śpiewu wielogłosowego.
 • Wstępna lista utworów do przygotowania podczas Warsztatów, znajduje się tutaj.
 • Prowadzący: Paweł Bębenek, Piotr Pałka, Hubert Kowalski.
 • Liczba miejsc ograniczona
 • Zapisy online rozpoczną się 1 września 2019 r.
 • Formularz rejestracyjny: KLIK.
 • O zakwalifikowaniu uczestnika poinformujemy w ciągu kilku dni od daty wypełnienia formularza zgłoszenia osobnym e-mailem. W przypadku braku odpowiedzi prosimy o poinformowanie nas o tym (zakładka kontakt).
 • Osoby zainteresowane udziałem w orkiestrze prosimy o bezpośredni kontakt na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • W dniu rozpoczęcia warsztatów każdy otrzyma śpiewnik i ołówek.
 • W trakcie warsztatów będzie można się posilić: kawa, herbata, jabłka i ciasteczka.
 • W przypadku zapotrzebowania na nocleg, organizatorzy udzielą indywidualnie odpowiedzi zainteresowanym.
 • Bezpłatny parking będzie dostępny przed salą prób – siedzibą Stowarzyszenia Wspólna Troska, przed Kościołem Garnizonowym i Muzeum Historii Skierniewic.
 • Organizatorzy zastrzegają sobie prawo do wykreślenia z listy uczestników (bez zwrotu kosztów udziału w warsztatach) osobę, która kwestionuje metody pracy prowadzących, zakłóca swoim zachowaniem realizację planu warsztatów lub utrudnia innym uczestników korzystanie z zajęć muzycznych i duszpasterskich.
 • Osoby, które zechcą wesprzeć organizację warsztatów – prosimy o kontakt Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Warunki udziału w Warsztatach

 1. Aby wziąć udział w warsztatach, należy dopełnić formalności, czyli wypełnić formularz dostępny na stronie od 1 września (podamy link)
 2. Na zgłoszenia czekamy do dnia 13.10.2019 r. lub do momentu zamknięcia listy uczestników (liczba miejsc ograniczona).
 3. Prawidłowe wypełnienie formularza spowoduje wysłanie potwierdzenia, w którym zostanie umieszczony numer rachunku dla dokonania wpłaty.
 4. Prosimy o dokonanie wpłaty do dnia 15.10.2019 r. Wniesienie opłaty gwarantuje miejsce na warsztatach.
 5. Mailem potwierdzimy fakt otrzymania wpłaty.
 6. Zwrot wpłaty i rezygnacja z udziału w warsztatach jest możliwa do dnia 15.10.2019 r. na podstawie pisemnej informacji przesłanej mailem na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 7. Koszt udziału w warsztatach jest następujący:
  1. 50 zł - koszt udziału osoby dorosłej
  2. 25 zł - koszt udziału ucznia/studenta lub członka rodziny zgłoszonej osoby (np. córka/syn, mąż/żona)
 8. dodatkowo (tylko dla chętnych):
  1. 15 zł - obiad w sobotę 19.10.2019 r.
  2. 15 zł - obiad w niedzielę 20.10.2019 r.
 9. Obiad (dla osób, które zadeklarowały skorzystanie posiłku) zostanie dowieziony przez firmę cateringową.
 10. Osoba uczestnicząca w Warsztatach wyraża zgodę na przetwarzanie jej danych osobowych zawartych w formularzu zgłoszenia dla celów organizacji Warsztatów oraz dla informowania o kolejnych warsztatach. Każdy uczestnik ma prawo do wglądu, do poprawienia danych.
 11. Osoba uczestnicząca w Warsztatach wyraża zgodę na wykorzystanie jej wizerunku na zdjęciach i nagraniach filmowych z Warsztatów.